Prisijungti

 
   

Apie LPS      Narystė      LPS nariai      Renginiai      EuroPsy      Reglamentavimas      Tėvams ir specialistams      COVID-19       Kontaktai      Lietuvos psichologų kongresas 2024      Profesinė etika      EN

LPS komitetai  /   Etikos komitetas  /   Nacionalinis EuroPsy suteikimo komitetas  /   Organizacinės psichologijos komitetas  /   Edukacinės psichologijos komitetas  /   Psichologinio įvertinimo ir testavimo komitetas  /   Klinikinės ir sveikatos psichologijos komitetas  /   Vaiko psichologinės gerovės komitetas  /   Teisės psichologijos komitetas  /   Krizių ir katastrofų psichologijos komitetas  /   Neuropsichologijos grupė  /   Aplinkos psichologijos grupė  /   LGBTQIA+ psichologijos grupė  /   Aukštųjų mokyklų psichologų grupė  /   Reprodukcinės psichologijos specialistų grupė  /  

           

                

                   


 
.

 

 

Edukacinės psichologijos komitetas 
Komiteto tikslai

Laikantis kolegialumo ir viešumo principų atstovaujama Lietuvos psichologams, dirbantiems švietimo sistemoje, visuomenėje, šalies ir užsienio asociacijose, konferencijose, ir plėtojamas bendradarbiavimas su edukacinių bendruomenių psichologais, LPS Valdyba ir komitetais, SPPC, PPT, ŠMM ir kitomis institucijomis. 

Komiteto uždaviniai

·        Tirti švietimo sistemoje dirbančių psichologų ir kitų švietimo institucijų bendruomenės narių veiklos aktualijas, poreikius, bei juos atliepti organizuojant kasmetines mokslines-praktines konferencijas, seminarus, diskusijas.

·        Prisidėti prie psichologų darbą švietimo sistemoje reglamentuojančių dokumentų koregavimo ir/ar rengimo bei teikti siūlymus LPS Valdybai, ŠMSM ir kitoms institucijoms.

·       Bendradarbiauti su edukacinių bendruomenių psichologais, LPS Valdyba ir komitetais, NŠA, PPT, ŠMSM ir kitomis institucijomis.

·       Bendradarbiauti su įvairiomis švietimo psichologijos srityje dirbančiomis tarptautinėmis organizacijomis ir jų psichologais, atstovauti LPS švietimo psichologus EFPA “Psychology in education” - švietimo psichologijos komitete.

·        Rengti atsakymus į užklausas, skirtas LPS edukacinės psichologijos komitetui


Pirmininkė: Žydrė Arlauskaitė 

Pavaduotoja: Ala Petrulytė

Nariai: Rasa Bubnienė, Virginija Guogienė, Alina Martinkutė-Vorobej, Ona Mačiulytė, Jurga Misiūnienė, Raminta Gaubė, Evelina Grigienė, Saulė Raižienė, Agnė Laskytė.


EFPA darbo grupė – Standing Committee on Psychology in Education – dalyvauja Ala Petrulytė ir Alina Martinkutė - VorobejJei susidomėjote Edukacinės psichologijos komiteto veikla ar turite klausimų Komitetui, rašykite pedagogine.psichologija@psichologusajunga.lt arba lps@psichologusajunga.lt 

 

 

 

LPS renginiai
 
 


 
 

Apie LPS

Apie LPS
Prezidentė
Valdyba
Komitetai, grupės ir komisijos
Apdovanojimai
Biuras
Leidiniai
LPS savanorystės programa
Skirkite 1,2% GPM
Prisidėkite prie LPS veiklos!
LPS metinės ataskaitos
Privatumo politika
Intervizijų grupės
   Narystė

Apie narystę
Psichologams
Mokestis
Narystės anketa
   LPS nariai

LPS narių sąrašas
LPS Garbės nariai
LPS Partneriai
   Renginiai

Renginių grafikas
   EuroPsy

   Reglamentavimas

   Tėvams ir specialistams

   COVID-19

COVID-19
   Kontaktai

   Lietuvos psichologų kongresas 2024

LPK2024
LPK2024 EN
Pranešimų santraukų teikimas
LPK2024 organizatoriai
LPK2024 vieta ir kontaktai
LPK2024 dalyvių registracija
LPK2024 prieškongresiniai pranešimai
Naudinga informacija
Programa
   Profesinė etika

Psichologų profesinės etikos kodeksas
Kaip pateikti nusiskundimą
EFPA etikos metakodeksas
Bendravimas su žiniasklaida
Mokslinių tyrimų etikos komisijos universitetuose