Prisijungti

 
   

Apie LPS      Narystė      LPS nariai      Renginiai      EuroPsy      Reglamentavimas      Tėvams ir specialistams      COVID-19       Kontaktai      Lietuvos psichologų kongresas 2024      Profesinė etika      EN

LPK2024  /   LPK2024 EN  /   Pranešimų santraukų teikimas  /   LPK2024 organizatoriai  /   LPK2024 vieta ir kontaktai  /   LPK2024 dalyvių registracija  /   LPK2024 prieškongresiniai pranešimai  /   Naudinga informacija  /   Programa  /  

           

                

                   


 
.

 

 

LPK2024Klaipėdos universitetas ir Lietuvos psichologų sąjunga kviečia į kasmetinį Lietuvos psichologų kongresą, kuris 2024 m. balandžio 26 – 27 d. vyks Klaipėdos universitete.

 

Klaipėda University and the Lithuanian Psychological Association are pleased to invite you to the annual Lithuanian Congress of Psychologists, to be held on April 26th – 27th, 2024, at Klaipėda University. The Congress will be held at Studlendas Aula Magna building (H. Manto st. 90-2). For further information in English, press here. 


Sekite naujienas LPS Facebook puslapyje


2024 metų balandį Klaipėda taps Psichologijos idėjų uostu. Kviečiame psichologus – mokslininkus ir praktikus – pristatyti atliktus tyrimus, dalintis praktine patirtimi, supažindinti su vykdomais projektais. Laukiami visi Lietuvos universitetų mokslininkai, psichologai-praktikai, pradedantys ir turtingi patirtimi. Kaip ir dera uostui, atveriančiam vartus atplaukiantiems ir išeinantiems laivams, suteiksime erdvę ir tribūną atverti savo patirties ir idėjų triumus, mokytis vieniems iš kitų, dalintis perspektyvomis. Ir ne šiaip sau, o tikintis kad savo žiniomis ir darbu galime keisti pasaulį, kuriame gyvename, padaryti jį šviesesniu ir jaukesniu kiekvienam ir visiems. Konferencijos klausytojais kviečiame dalyvauti visus, kurie domisi psichologija: mokslininkus, psichologus-praktikus, pedagogus, studentus ir kt.

 

Jūrininkui uostas – tai dar ir poilsio bei malonaus bendravimo valandėlės. Kongreso dalyviams – taip pat. Atplaukę apkabinsite senus draugus ir kolegas, sutiksite buvusius dėstytojus, o šie – buvusius studentus, užmegsite ryšį su naujais profesijos broliais ir sesėmis. Jūsų lauks pavasarėjančios pajūrio kopos ir kvepiančios pušys, saulė ir jūra, romantiškos Klaipėdos krantinės su laivais ir burėmis – vieta, kokios nerasite niekur kitur.


SVARBU: Kongreso ir prieškongresinių seminarų metu bus fotografuojama, filmuojama ir ši medžiaga gali būti paskelbta socialiniuose tinkluose ar kitose informacijos sklaidos priemonėse.

 

 

Kongreso organizacinio komiteto pirmininkė

Dr. Raimonda Sadauskaitė


Kongreso mokslo komiteto pirmininkė

Prof. dr. Ramutė Čepienė

 

Numatomos šios sekcijos:


  • Organizacinė psichologija
  • Edukacinė psichologija
  • Klinikinė ir sveikatos psichologija
  • Teisės psichologija
  • Raidos psichologija
  • Socialinė psichologija
  • Kitos psichologijos sritys

 

  

Rėmėjai: 

 

             


 

                              

 

 

 

 

LPS renginiai
 
 


 
 

Apie LPS

Apie LPS
Prezidentė
Valdyba
Komitetai, grupės ir komisijos
Apdovanojimai
Biuras
Leidiniai
LPS savanorystės programa
Skirkite 1,2% GPM
Prisidėkite prie LPS veiklos!
LPS metinės ataskaitos
Privatumo politika
Intervizijų grupės
   Narystė

Apie narystę
Psichologams
Mokestis
Narystės anketa
   LPS nariai

LPS narių sąrašas
LPS Garbės nariai
LPS Partneriai
   Renginiai

Renginių grafikas
   EuroPsy

   Reglamentavimas

   Tėvams ir specialistams

   COVID-19

COVID-19
   Kontaktai

   Lietuvos psichologų kongresas 2024

LPK2024
LPK2024 EN
Pranešimų santraukų teikimas
LPK2024 organizatoriai
LPK2024 vieta ir kontaktai
LPK2024 dalyvių registracija
LPK2024 prieškongresiniai pranešimai
Naudinga informacija
Programa
   Profesinė etika

Psichologų profesinės etikos kodeksas
Kaip pateikti nusiskundimą
EFPA etikos metakodeksas
Bendravimas su žiniasklaida
Mokslinių tyrimų etikos komisijos universitetuose