Prisijungti

 
   

Apie LPS      Narystė      LPS nariai      Renginiai      EuroPsy      Reglamentavimas      Tėvams ir specialistams      COVID-19       Kontaktai      Lietuvos psichologų kongresas 2024      Profesinė etika      EN

Naujienos  /   LPS Naujienlaiškiai  /   Kitų organizacijų naujienlaiškiai  /  





           

                

                  







 


 
.

 

 

Spalio 4-6 dienomis vyko EAWOP praktinis mokymosi ir keitimosi patirtimi renginys WorkLab2012


2012 metų spalio 4-6 dienomis Helsinkyje vyko EAWOP (European Association of Work and Organizational Psychology) praktinis mokymosi ir keitimosi patirtimi renginys WorkLab2012. Tai buvo pirmasis tokio formato EAWOP organizuotas renginys, kuriame dalyvavo organizacinės psichologijos srities praktikai iš daugelio Europos šalių - Didžiosios Britanijos, Olandijos, Danijos, Vokietijos, Suomijos, Lenkijos, Latvijos, Lietuvos ir kt.


EAWOP vienija 27 šalis: tiek per šalių profesines asociacijas, tiek ir tiesioginės narystės keliu. Asociacijos tikslas – stiprinti organizacinės psichologijos profesionalų identitetą bei kompetenciją, sudaryti sąlygas nariams keistis patirtimi, skleisti informaciją apie naujausius projektus bei tyrimus organizacijų psichologijos srityje.


WorkLab2012 renginyje naujausiais atradimais dalinosi profesoriai M. Born (Olandija), M. Leiter (Kanada), K. Salmela-Aro (Suomija), B. Alimo-Metcalfe (Didžioji Britanija). Buvo kalbama apie sprendimų priėmimo organizacijose, profesinio perdegimo, motyvacijos, darbuotojų įtraukimo ir lyderystės problematiką, naujausių tyrimų tendencijas, praktinio pritaikymo iššūkius. Renginys išsiskyrė diskusijų gausa - apie pranešėjų pristatytus dalykus buvo diskutuojama kiekvieno WorkLab2012 dalyvio praktinės patirties ir kultūrinės specifikos kontekste.


Vienas iš renginio organizatorių tikslų buvo pasitikrinti, kiek tokio formato renginiai (greta didelių kongresų bei specifinėms temoms skirtų atskirų susitikimų, kuriuos periodiškai organizuoja EAWOP) naudingi ir įdomūs asociacijos nariams. Renginio pabaigoje visi dalyviai išsakė labai teigiamą vertinimą – tiek dėl turinio (kuris buvo įdomus ir naudingas), tiek dėl mokslinio požiūrio (pranešėjų pristatyti tyrimai, projektai bei įžvalgos), tiek dėl formos (labai intensyvi programa, tuo pačiu buvo sudarytos puikios sąlygos bendravimui, dalijimuisi patirtimi). Tikimės, kad tokie renginiai taps EAWOP tradicija.


Iš Lietuvos šiame renginyje dalyvavę Mantas Tvarijonavičius (OVC Consulting) bei Solveiga Grudienė (PRIMUM ESSE) parsivežė idėjų, kurias ketina pristatyti kasmetinėje LPS organizacinės psichologijos konferencijoje.


 

LPS nariai

Solveiga Grudienė ir

Mantas Tvarijonavičius


 

 

 

 

 

LPS renginiai
 
 


 




















 

Apie LPS

Apie LPS
Prezidentė
Valdyba
Komitetai, grupės ir komisijos
Apdovanojimai
Biuras
Leidiniai
LPS savanorystės programa
Skirkite 1,2% GPM
Prisidėkite prie LPS veiklos!
LPS metinės ataskaitos
Privatumo politika
Intervizijų grupės
   Narystė

Apie narystę
Psichologams
Mokestis
Narystės anketa
   LPS nariai

LPS narių sąrašas
LPS Garbės nariai
LPS Partneriai
   Renginiai

Renginių grafikas
   EuroPsy

   Reglamentavimas

   Tėvams ir specialistams

   COVID-19

COVID-19
   Kontaktai

   Lietuvos psichologų kongresas 2024

LPK2024
LPK2024 EN
Pranešimų santraukų teikimas
LPK2024 organizatoriai
LPK2024 vieta ir kontaktai
LPK2024 dalyvių registracija
LPK2024 prieškongresiniai pranešimai
Santraukų leidinys
Programa
Plenariniai pranešimai
   Profesinė etika

Psichologų profesinės etikos kodeksas
Kaip pateikti nusiskundimą
EFPA etikos metakodeksas
Bendravimas su žiniasklaida
Mokslinių tyrimų etikos komisijos universitetuose