Prisijungti

 
   

Apie LPS      Narystė      LPS nariai      Renginiai      EuroPsy      Vaikams      Klientams      Reglamentavimas      Žurnalistams      Tėvams ir specialistams      COVID-19       Profesinė etika      Kontaktai      EN

Naujienos  /   LPS Naujienlaiškiai  /   Kitų organizacijų naujienlaiškiai  /  

           

                

                   


 
.

 

 

Įvyko edukacinės psichologijos konferencija „Psichologo parama edukacinei bendruomenei ir šeimai“


2017 m. balandžio 7 d. Vilniuje, Lietuvos edukologijos universitete, įvyko septintoji Lietuvos švietimo sistemoje dirbančių psichologų konferencija:  PSICHOLOGO PARAMA EDUKACINEI BENDRUOMENEI IR ŠEIMAI“. Tai - svarbiausias Lietuvos psichologų sąjungos edukacinės psichologijos komiteto kasmetinis renginys. Į konferenciją  susirinko itin daug dalyvių – 140, tai liudija tikrą susidomėjimą konferencijos pranešimų problematika bei rodo poreikį bendradarbiauti su kolegomis psichologais.

 

Konferencijos atidarymas prasidėjo muzikos katedros pedagogikos studijų studentų muzikiniu sveikinimu, kurie savo pasirodymu sukūrė pozityvią emocinę atmosferą. Po to sekė sveikinimo kalbos. Pradžioje sveikinimo žodžius tarė Vilniaus Mero patarėjas švietimo ir ugdymo klausimais Albertas Lakštauskas, po to LPS Prezidentė doc., dr. Neringa Grigutytė ir  LPS Valdybos ir pedagoginės psichologijos komiteto pirmininkė doc., dr. Ala Petrulytė.

 

Konferencijos plenarinis  posėdis prasidėjo video prezentacija Maria Aleksandrovich (Lenkija), po to sekė psichologų mokslininkų ir profesionalų praktikų pranešimai: Vidos Pivoriūnienės ir Irinos Blažienės, Miglės Dovydaitienės, Gabijos Jurgelytės, Jurgos Misiūnienės, Viktorijos Bartkutės.

 

Konferencijos antroje ir trečioje dalyse veikė ,,kūrybinės dirbtuvės“, kurios buvo išskirtinai praktinio pobūdžio: Milda Brėdikytė, Agnė Brandišauskienė, Monika Skerytė-Kazlauskienė, Giedrė Sujetaitė-Volungevičienė: „Žaidimas ir mokymasis: ko ir kaip vaikai mokosi žaisdami?“;  Remigijus Juškėnas: „Vaikų ir paauglių konsultavimo egzietencinis pamatas“; Žydrė Arlauskaitė: „Reali mokyklos psichologo pagalba konsultuojant šeimą“; Viktorija Grigaliūnienė. „Kaip tapti sėkmingu žmogumi ir išmokti valdyti stresą“; Daiva Čepulyė – Dapkevičienė. „Metaforinės asociatyvinės OH kortos vaikų konsultavime; Paulius Rakštikas: „Susipažinimas su dėmesingu įsisąmoninimu (angl. mindfulness) ir jo galimybėmis psichologo darbe“; Vilma Gabrieliūtė: „Lytiškumas – ką turėtų žinoti kiekvienas mokyklos psichologas“; Dainora Skrabulienė: „ Šeimų konsultavimas, pasitelkiant meno terapijos metodus“.

 

Konferencijai talkininkavo puiki studentų – savanorių komanda iš Lietuvos Edukologijos Universiteto ir Mykolo Romerio universiteto, kurių darbą koordinavo Ieva Tarasevičiūtė ir Aliona Žukova.

 

Konferencijos uždaryme kūrybinių dirbtuvių vedantieji ir dalyviai pasidalino refleksija, kuri suteikė daug vertingos informacijos bei idėjų konferencijos organizatoriams ir švietimo sistemoje dirbančių psichologų bendruomenei.

 

 
Akimirkos iš konferencijosA. Martinkutės nuotraukaA. Martinkutės nuotraukaA. Martinkutės nuotraukaA. Martinkutės nuotraukaA. Martinkutės nuotraukaA. Martinkutės nuotraukaA. Martinkutės nuotrauka
 

A. Martinkutės nuotrauka
 

A. Martinkutės nuotrauka


A. Martinkutės nuotrauka


G. Jusevič nuotrauka


 

 

 

 

LPS renginiai
 
 


 
 

Apie LPS

Apie LPS
Prezidentė
Valdyba
Komitetai, grupės ir komisijos
Apdovanojimai
Biuras
Leidiniai
LPS savanorystės programa
Skirkite 1,2% GPM
Prisidėkite prie LPS veiklos!
LPS metinės ataskaitos
Privatumo politika
   Narystė

Apie narystę
Psichologams
Mokestis
Narystės anketa
   LPS nariai

LPS narių sąrašas
LPS Garbės nariai
LPS Partneriai
   Renginiai

Renginių grafikas
   EuroPsy

   Vaikams

Ko tikėtis iš psichologo?
Kokias atvejais gali padėti psichologas?
Kuo skiriasi psichologas, vaikų ir paauglių psichiatras, psichoterapeutas?
Kur rasti psichologą?
   Klientams

Kada kreiptis į psichologą?
Kuo skiriasi psichologas, psichiatras, psichoterapeutas ir kiti „psi“?
Ko tikėtis iš psichologo?
Kur rasti psichologą?
Kaip paruošti vaiką vizitui pas psichologą?
Esu bedarbis, gyvenu Vilniuje. Kur galėčiau gauti nemokamas ar už nedidelę kainą psichoterapines paslaugas?
Filmų ir Knygų psichikos sveikatos temomis sąrašai
   Reglamentavimas

   Žurnalistams

   Tėvams ir specialistams

   COVID-19

COVID-19
   Profesinė etika

Psichologų profesinės etikos kodeksas
Kaip pateikti nusiskundimą
EFPA etikos metakodeksas
Bendravimas su žiniasklaida
Mokslinių tyrimų etikos komisijos universitetuose
   Kontaktai