Prisijungti

 
   

Apie LPS      Narystė      LPS nariai      Renginiai      EuroPsy      Vaikams      Klientams      Profesinė etika      Kontaktai      LPK     

           

                

                   


 
.

 

 

Kuo skiriasi psichologas, vaikų ir paauglių psichiatras, psichoterapeutas?Psichologas - tai specialistas, padedantis vaikui įveikti psichologinius sunkumus: šeimos santykių, bendravimo, emocinius, elgesio, adaptacijos, mokymosi, valgymo, miego ir kitus. Psichologas skatina vaiką papasakoti savo sunkumus ir kartu su juo ieško galimų sprendimų iš keblios situacijos. Taip pat jis padeda vaikui geriau pažinti save, savo jausmus, norus, poreikius.


Vaikų ir paauglių psichiatras - tai gydytojas, gydantis vaikų psichikos sutrikimus. Kai vaiko sunkumai būna labai dideli ir labai trukdo vaikui ar aplinkiniams, jie vadinami psichikos sutrikimais. Tokiais atvejais vaikų ir paauglių psichiatras skiria vaistų, nuo kurių vaiko nuotaika pagerėja, jis tampa ramesnis, geriau miega, geriau susikaupia per pamokas.

 

Psichoterapeutas - tai psichologas, gydytojas ar kitas specialistas, kuris po aukštojo mokslo studijų papildomai mokėsi pasirinktos krypties psichoterapijos. Psichoterapeutas pokalbio metu padeda vaikui suprasti jo psichologinių sunkumų ir prastos nuotaikos priežastis. Kalbėdamasis su psichoterapeutu vaikas geriau save pažįsta, pradeda labiau pasitikėti savimi ir kitais, lengviau bendrauti su kitais žmonėmis.

 

 

 

 

LPS renginiai
 
  

Apie LPS

Apie LPS
Prezidentė
Valdyba
Komitetai ir komisijos
Apdovanojimai
Biuras
Leidiniai
LPS savanorystės programa
Skirkite 2% GPM
   Narystė

Apie narystę
Psichologams
Mokestis
Narystės anketa
   LPS nariai

LPS narių sąrašas
   Renginiai

Renginių grafikas
   EuroPsy

   Vaikams

   Klientams

   Profesinė etika

Psichologų profesinės etikos kodeksas
Kaip pateikti nusiskundimą
EFPA etikos metakodeksas
Bendravimas su žiniasklaida
Mokslinių tyrimų etikos komisijos universitetuose
   Kontaktai

   LPK

LPK 2018
LPK 2018 dalyvių registracija
LPK 2018 programa
Informacija pranešėjams
LPK 2018 organizatoriai
LPK 2018 vieta ir kontaktai
LPK naudinga informacija
Informacija rėmėjams
Ankstesni LPK