Prisijungti

 
   

Apie LPS      Narystė      LPS nariai      Renginiai      EuroPsy      Vaikams      Klientams      Reglamentavimas      Žurnalistams      Tėvams ir specialistams      COVID-19       Profesinė etika      Kontaktai      EN

Kada kreiptis į psichologą?  /   Kuo skiriasi psichologas, psichiatras, psichoterapeutas ir kiti „psi“?  /   Ko tikėtis iš psichologo?  /   Kur rasti psichologą?  /   Kaip paruošti vaiką vizitui pas psichologą?  /   Esu bedarbis, gyvenu Vilniuje. Kur galėčiau gauti nemokamas ar už nedidelę kainą psichoterapines paslaugas?   /   Filmų ir Knygų psichikos sveikatos temomis sąrašai   /  

           

                

                   


 
.

 

 

Esu bedarbis, gyvenu Vilniuje. Kur galėčiau gauti nemokamas ar už nedidelę kainą psichoterapines paslaugas?Bedarbiai prisiregistravę darbo biržoje yra apdraudžiami privalomuoju sveikatos draudimu ir gali gauti nemokamas sveikatos priežiūros paslaugas valstybinėse sveikatos priežiūros įstaigose, taip pat ir nemokamas psichologo konsultacijas psichikos sveikatos centruose. Vilniaus mieste yra keletas psichikos sveikatos centrų, įsikūrusių prie poliklinikų (Antakalnio, Centro, Šeškinės, Karoliniškių, Naujininkų, Naujosios Vilnios, Vilniaus rajono). Galima kreiptis į psichikos sveikatos centrą, esantį prie savo poliklinikos, arba pasirinkti kitą, jame užsirašyti, o tada užsirašyti pasirinkto psichologo konsultacijai (siuntimo nereikia). Psichikos sveikatos centre nemokamų psichologo konsultacijų skaičius gali būti neribojamas arba ribojamas  (iki 5, 10 konsultacijų per metus), jei konkrečiame centre yra nepakankamas psichologų skaičius visiems norintiems. Kai nemokamų konsultacijų skaičius ribojamas, gali būti siūloma už papildomas psichologo konsultacijas sumokėti, bet ta kaina nėra didelė.


1 nemokamą konsultaciją, o kitos pagal sutartinę kainą, bet ta kaina irgi būtų socialinė, gali suteikti besimokantys psichologai. Daugiau informacijos apie jų paslaugas rasite čia.


Už nedidelę kainą (10 Eur) konsultuoja psichodinaminę psichoterapiją studijuojantys  gydytojai ir psichologai, jų sąrašą rasite čia.


Jeigu manote, kad šiuo metu patiriate psichologinę krizę ir Jums reikia skubios pagalbos, galite kreiptis krizinės psichologinės pagalbos, kuri teikiama skubiai, nemokamai, anonimiškai ir be išankstinės registracijos Antakalnio poliklinikos Psichikos sveikatos centre (daugiau informacijos čia) bei Krizių įveikimo centre (daugiau informacijos čia).

 


Taip pat galite skambinti į telefonines tarnybas:

 

Jaunimo linija, tel. nr.: 8 800 28888;

 

Vilties linija, tel nr. 116 123).

 

Tarnybos teikia emocinę pagalbą. Skambučiai į emocinės paramos linijas nemokami.

 

 

 

 

LPS renginiai
 
 


 
 

Apie LPS

Apie LPS
Prezidentė
Valdyba
Komitetai, grupės ir komisijos
Apdovanojimai
Biuras
Leidiniai
LPS savanorystės programa
Skirkite 1,2% GPM
Prisidėkite prie LPS veiklos!
LPS metinės ataskaitos
Privatumo politika
   Narystė

Apie narystę
Psichologams
Mokestis
Narystės anketa
   LPS nariai

LPS narių sąrašas
LPS Garbės nariai
LPS Partneriai
   Renginiai

Renginių grafikas
   EuroPsy

   Vaikams

Ko tikėtis iš psichologo?
Kokias atvejais gali padėti psichologas?
Kuo skiriasi psichologas, vaikų ir paauglių psichiatras, psichoterapeutas?
Kur rasti psichologą?
   Klientams

Kada kreiptis į psichologą?
Kuo skiriasi psichologas, psichiatras, psichoterapeutas ir kiti „psi“?
Ko tikėtis iš psichologo?
Kur rasti psichologą?
Kaip paruošti vaiką vizitui pas psichologą?
Esu bedarbis, gyvenu Vilniuje. Kur galėčiau gauti nemokamas ar už nedidelę kainą psichoterapines paslaugas?
Filmų ir Knygų psichikos sveikatos temomis sąrašai
   Reglamentavimas

   Žurnalistams

   Tėvams ir specialistams

   COVID-19

COVID-19
   Profesinė etika

Psichologų profesinės etikos kodeksas
Kaip pateikti nusiskundimą
EFPA etikos metakodeksas
Bendravimas su žiniasklaida
Mokslinių tyrimų etikos komisijos universitetuose
   Kontaktai