Prisijungti

 
   

Apie LPS      Narystė      LPS nariai      Renginiai      EuroPsy      Vaikams      Klientams      Profesinė etika      Kontaktai      LPK     

           

                

                   


 
.

 

 

Kaip paruošti vaiką vizitui pas psichologą?Tėvai turėtų kalbėti su vaiku kuo paprasčiau, jam suprantamais žodžiais. Sakykite vaikui tiesą ir įvardinkite priežastis, dėl kurių nusprendė kreiptis į psichologą, pavyzdžiui, „nes tau sunku susikaupti per pamokas“, „nes tu dažnai nerimauji ir verki, kai nesiseka“, „nes tu dažnai būni liūdnas”, “nes mes dažnai pykstamės su tavimi dėl to, kad nesitvarkai kambario ir mušiesi su sese” ir pan. Paaiškinkite vaikui, kad psichologas yra specialistas, kuris gali padėti suprasti, dėl ko vaikas jaučiasi prastai, ir rasti būdus, ką padaryti, kad vaikas jaustųsi geriau. 


Papasakokite, kaip vyks darbas su psichologu: kur lankysis vaikas, pas kokį žmogų, kaip dažnai, kaip ilgai, kiek laiko truks vienas užsiėmimas, ką jame darys vaikas, kur tuo metu bus tėvai. Taip pat pasakykite, kad tėvai kartais susitiks pasikalbėti su vaiko psichologu, kad visi geriau suprastų vaiko sunkumus ir geriau jam padėtų. 


Svarbu parodyti vaikams, kad Jums rūpi ne tik jų fizinė, bet ir psichologinė sveikata, emocinė savijauta, kad turite drąsos atvirai žvelgti į vaikų sunkumus ir esate pasiruošę jiems padėti.

 

 

 

 

LPS renginiai
 
  

Apie LPS

Apie LPS
Prezidentė
Valdyba
Komitetai ir komisijos
Apdovanojimai
Biuras
Leidiniai
LPS savanorystės programa
Skirkite 2% GPM
   Narystė

Apie narystę
Psichologams
Mokestis
Narystės anketa
   LPS nariai

LPS narių sąrašas
   Renginiai

Renginių grafikas
   EuroPsy

   Vaikams

   Klientams

   Profesinė etika

Psichologų profesinės etikos kodeksas
Kaip pateikti nusiskundimą
EFPA etikos metakodeksas
Bendravimas su žiniasklaida
Mokslinių tyrimų etikos komisijos universitetuose
   Kontaktai

   LPK

LPK 2018
LPK 2018 dalyvių registracija
LPK 2018 programa
Informacija pranešėjams
LPK 2018 organizatoriai
LPK 2018 vieta ir kontaktai
LPK naudinga informacija
Informacija rėmėjams
Ankstesni LPK