Prisijungti

 
   

Apie LPS      Narystė      LPS nariai      Renginiai      EuroPsy      Vaikams      Klientams      Profesinė etika      Kontaktai      LPK     

Naujienos  /   Naujienlaiškiai  /  

           

                

                   


 
.

 

 

2015 lapkritis


LPS naujienos I 2015 lapkritis

Psichologija: mokslu grindžiama praktika žmogui ir visuomenei
Lietuvos psichologų kongresas 2016
Vytauto Didžiojo universitetas ir Lietuvos psichologų sąjunga (LPS) maloniai kviečia įvairių psichologijos sričių mokslininkus ir psichologus praktikus į didžiausią kasmetinį psichologų renginį – Lietuvos psichologų kongresą, kuris 2016 m. gegužės 6-7 d. vyks Kaune. Kongrese bus galima išgirsti žymių Lietuvos psichologų, kviestinių pranešėjų iš užsienio mokslinius pranešimus, vyks diskusijos ir praktiniai seminarai. 
Renginio metu bus pristatomi Lietuvoje ir užsienyje atliekami moksliniai tyrimai, vykdomi projektai, sėkmingos praktinės veiklos pavyzdžiai, aptariamos Lietuvoje bei užsienyje nagrinėjamos mokslo taikomosios problemos ir mokslu pagrįstų metodų taikymas praktikoje. Kongrese vyks LPS narių suvažiavimas ir LPS prezidento rinkimai. Tikimės, kad Kongresas padės sutelkti visų sričių psichologus, įgalins pasidalinti tiek naujausių mokslinių tyrimų atradimais, tiek praktinės veiklos rezultatais, sudarys sąlygas užmegzti ir plėtoti bendradarbiavimo ryšius bei keistis patirtimi, integruojant mokslo žinias į praktiką.

Prof. Linui A. Bieliauskui skirta mokslinė premija už tarptautinio lygio mokslinius pasiekimus

2015 m. lapkričio 4 d. | Vilnius

Už tarptautinio lygio mokslo pasiekimus ir bendradarbiavimą su Lietuva Švietimo ir mokslo ministerija šiemet apdovanos penkis užsienio lietuvius, o tarp jų ir Mičigano universiteto psichologijos profesorių Liną A. Bieliauską. Premijomis siekiama paskatinti užsienyje dirbančius lietuvių mokslininkus būti Lietuvos mokslo ambasadoriais ir su iškiliais lietuvių kilmės mokslininkais supažindinti Lietuvos visuomenę. 
Premijos įteikimo ceremonija vyks Švietimo ir mokslo ministerijos Ovaliojoje salėje (A. Volano g. 2, Vilnius) 2015 m. gruodžio 3 d. 15 val. Įėjimas laisvas.  Taip pat maloniai kviečiame dalyvauti prof. Lino Bieliausko paskaitoje "Naujausi duomenys apie pažinimo pokyčius senstant". Paskaita vyks 2015 m. gruodžio 4 d.  18.15 val.  Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto 201 aud. (Universiteto g. 9/1, Vilnius).
Skaityti daugiau...

Kviečiame prisijungti prie registruotų Europos psichologų
 
EuroPsy - tai europinis psichologo kvalifikacijos standartas, kuriuo siekiama užtikrinti klientams ir darbdaviams tam tikrą psichologų išsilavinimo, profesinių kompetencijų ir etiško elgesio lygį. EuroPsy tikslas taip pat yra suteikti psichologams galimybę įgyti tęstinį ir specializuotą išsilavinimą visoje Europoje bei palengvinti specialistų mobilumą ir psichologines paslaugas tarp šalių.

Primename, kad pereinamuoju laikotarpiu iki 2016 metų kovo 31 d. teikiant paraišką EuroPsy sertifikatui gauti, prižiūrima praktika yra prilyginama 3 metų psichologinio darbo patirčiai per pastaruosius 10 metų. Šiuo metu EuroPsy sertifikatas yra suteikiamas vienoje arba dvejose žemiau nurodytose srityse:
  • klinikinėje ir sveikatos psichologijoje,
  • edukacinėje psichologijoje,
  • darbo ir organizacinėje psichologijoje, 
  • kita.
Pildyti paraišką

ARTIMIAUSI RENGINIAI
Diskusija "Įsipareigojęs organizacijai darbuotojas - šiandien (ne)madinga?"

2015 m. gruodžio  8 d.  |  Vilnius

LPS Organizacinės psichologijos komitetas kviečia į diskusiją Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete, kurioje bus aptariami darbuotojų įsipareigojimo organizacijai klausimai. Diskusija atitinka EuroPsy sertifikato kvalifikacijos kėlimo standartus. Ją ves organizacijų konsultantė, mokslininkė bei mokslinių ir praktinių konferencijų psichologams organizatorė dr. Giedrė Genevičiūtė-Janonienė. Malonai kviečiame registruotis ir dalyvauti.
Skaityti daugiau...

Konferencija "(Ne tik) vaikų žaidimai - erdvė augti ir pažinti"

2015 m. gruodžio  9 d.  |  Vilnius

LPS Vaiko psichologinės gerovės komitetas drauge su Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centru kviečia į septintą konferenciją, skirtą vaikų psichikos sveikatai. Konferencijoje bus diskutuojama apie žaidimus kaip nepelnytai pamirštą, nuvertintą ar neįvertintą vaikų (ir ne tik) veiklą. Maloniai kviečiame dalyvauti psichologus, socialinius darbuotojus, pedagogus, edukologus, studentus, tėvus, ugdytojus ir visus, kuriems rūpi vaikai bei jų psichikos sveikata. Registracija vyksta iki gruodžio 5 d.
Skaityti daugiau...

LPS RENGINIAI 2016
6-oji Vilniaus traumų psichologijos konferencija

2016 m. kovo  18 d.  |  Vilnius

Pranešame, kad artėja 6-oji kasmetinė Vilniaus traumų psichologijos konferencija, kurią organizuoja Vilniaus universitetas, Lietuvos traumų psichologijos asociacija ir Lietuvos psichologų sąjunga. 

Edukacinės psichologijos konferencija

2016 m. balandžio 1 d.  |  Vilnius

Lietuvos edukologijos universitetas ir Lietuvos psichologų sąjunga kvies į kasmetinę edukacinės psichologijos konferenciją.  

"Psichologas organizacijoje: informacinių technologijų pasaulyje"

2016 m. balandžio 15 d.  |  Vilnius

Vilniaus universitetas ir Lietuvos psichologų sąjunga kvies į šeštąją organizacinės psichologijos konferenciją. Šiais metais daug dėmesio bus skiriama informacinių technologijų  vaidmeniui ir plėtrai organizacinio psichologo darbe.

13-oji Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencija

2016 m. balandžio 22 d.  |  Vilnius

Kaip ir kasmet Vilniaus universitetas drauge su Lietuvos psichologų sąjunga organizuoja Jaunųjų mokslininkų psichologų konferenciją (JMPK). 

KITOS NAUJIENOS
Nemokama narystė LPS psichologijos magistrantūros studentams
 
Psichologijos magistrantūroje studijuojantys studentai prie Lietuvos psichologų sąjungos gali prisijungti nemokamai asocijuoto nario statusu. 100 proc. narystės mokesčio nuolaida taikoma visam antrosios pakopos studijų laikotarpiui. Šiuo metu Lietuvos psichologų sąjungoje yra apie 30 asocijuotų narių.
Daugiau apie narystę LPS...

Sveikiname naujus registruotus Europos psichologus Lietuvoje!
Gintaras Chomentauskas, Jolanta Antanina-Dovidonienė, Virginija Guogienė, Dalia Guzaitienė, Vaidilutė Žukauskienė, Eglė Zubienė, Rita Venslovaitienė, Jūratė Švaplėnienė, Asta Sluckutė, Irma  Skruibienė, Rasa Šimkonienė, Valdonė Isiūnaitė, Alicija Juškienė.

Sveikiname prisijungusius prie Lietuvos psichologų sąjungos!
Viktor Tarasevič, Jurgina Liudvinavičienė, Justė Staponkutė, Aušra Stumbrytė, Rugilė Žickytė, Jolanta Malakauskienė, Lina Jurkštaitė-Pačėsnienė, Margarita Pampė, Irena Pėstininkienė, Dalia Šlekienė.Sekite naujienas Facebook
Tapkite LPS nariu
Susisiekite su mumis el. paštu
Lietuvos psichologų sąjunga              
A. Goštauto g. 8-215, Vilnius LT-01108                 
Įmonės kodas 190748553 

 

 

 

 

LPS renginiai
 
  

Apie LPS

Apie LPS
Prezidentė
Valdyba
Komitetai ir komisijos
Apdovanojimai
Biuras
Leidiniai
LPS savanorystės programa
Skirkite 2% GPM
   Narystė

Apie narystę
Psichologams
Mokestis
Narystės anketa
   LPS nariai

LPS narių sąrašas
   Renginiai

Renginių grafikas
   EuroPsy

   Vaikams

   Klientams

   Profesinė etika

Psichologų profesinės etikos kodeksas
Kaip pateikti nusiskundimą
EFPA etikos metakodeksas
Bendravimas su žiniasklaida
Mokslinių tyrimų etikos komisijos universitetuose
   Kontaktai

   LPK

LPK 2018
LPK 2018 dalyvių registracija
LPK 2018 programa
Informacija pranešėjams
LPK 2018 organizatoriai
LPK 2018 vieta ir kontaktai
LPK naudinga informacija
Informacija rėmėjams
Ankstesni LPK