Prisijungti

 
   

Apie LPS      Narystė      LPS nariai      Renginiai      EuroPsy      Vaikams      Klientams      Profesinė etika      Kontaktai      LPK     

Naujienos  /   Naujienlaiškiai  /  

           

                

                   


 
.

 

 

2015 sausis-birželis


*|MC:SUBJECT|*
LPS naujienos I 2015 sausis - birželis
 
Lietuvos psichologų sąjunga kviečia peržvelgti, kas jau įvyko šiais metais. Džiugu, kad konferencijos pritraukia vis daugiau dalyvių, kurie atvyksta išgirsti naujausius pasiekimus Lietuvos psichologijoje, įgyti naujų žinių, praplėsti akiratį ir pabūti kartu su kolegomis. Kaip ir visuomet, konferencijos, profesiniai susibūrimai ne tik kelia kvalifikaciją, bet ir suteikia bendrumo jausmą, nes mes esame psichologų bendruomenė Lietuvoje ir kartu galime nuveikti daugiau!
 
RENGINIAI
14-oji Europos trauminio streso konferencija "Trauma besikeičiančioje visuomenėje: socialinis kontekstas ir klinikinė praktika"

2015 m. birželio 10 -13 d.  |  Vilnius

Birželio 10-13 dienomis Vilniuje vyko 14-oji Europos trauminio streso konferencija „Trauma besikeičiančioje visuomenėje: socialinis kontekstas ir klinikinė praktika". Susirinko apie 400 specialistų iš Europos, Azijos, Australijos bei Šiaurės Amerikos. Buvo pristatyta 350 pranešimų aktualiausiomis psichotraumatologijos temomis.
 
Džiugu, kad Lietuvoje įvyko tokia reikšminga konferencija, kuri pritraukia šimtus dalyvių iš viso pasaulio. Konferencijoje savo mokslinių tyrimų rezultatus ir įžvalgas pristatė ir Lietuvos mokslininkai, daugiau informacijos galima rasti konferencijos svetainėje www.estss2015.com, kur pateiktas ir konferencijos pranešimų santraukų leidinys.
Skaityti daugiau...
 

Lietuvos psichologų kongresas 2015 "Ieškoti, atrasti, dalintis"

2015 m. gegužės 8 - 9 d.  |  Vilnius

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog šiemet vyko jau penktasis Lietuvos psichologų kongresas, į kurį atvyko apie 200 dalyvių – įvairių sričių psichologų iš visos Lietuvos. Kongreso metu psichologai pristatė apie 80 pranešimų, dalyviai buvo kviečiami prisijungti prie diskusijų ar praktinių seminarų įvairiomis temomis, apimančiomis tiek raidos, organizacinės, klinikinės psichologijos sritis, tiek psichologijos tyrimų problematiką Lietuvoje. 
Psichologų kongresas unikalus tuo, kad vienija skirtingų sričių psichologus, suteikia galimybę susipažinti su įvairiomis psichologų aktualijomis, kas jau yra nuveikta, o kur dar verta tobulėti.

Kviečiame kongrese dalyvauti ir kitais, 2016 metais!
Skaityti daugiau...
 

XII-oji Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencija "Psichologiniai tyrimai tarptautiniame kontekste: Jaunojo mokslininko vaidmuo"

2015 m. balandžio 24 d.  |  Vilnius

2015 m. balandžio 24 d. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete jau 12-ąjį kartą įvyko Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencija, kuri kasmet sutraukia didelį būrį jaunųjų tyrėjų. Šių metų konferencijos tema „Psichologiniai tyrimai tarptautiniame kontekste: jaunojo mokslininko vaidmuo“. Buvo pristatyta 50 mokslinių jaunųjų tyrėjų psichologų žodiniai ir stendiniai pranešimai bei plenarinė diskusija, kurios metu psichologijos doktorantės dalinosi savo patirtimi dalyvaujant tarptautiniuose projektuose ir konferencijose.
Skaityti daugiau...
 

V-oji Kasmetinė organizacinės psichologijos konferencija "Psichologas organizacijoje: inovacijų iššūkiai ir sprendimo galimybės"

2015 m. balandžio 11 d.  |  Vilnius

Įvyko jau penktoji kasmetinė organizacinės psichologijos konferencija "Psichologas organizacijoje: inovacijų iššūkiai ir sprendimo galimybės". Buvo diskutuojama, kaip inovacijos įgyvendinamos organizacijose Lietuvoje. Tiek Lietuvos, tiek kitų valstybių kompanijų atstovai dalinosi savo patirtimi susidūrus su pokyčių iššūkiais bei pristatė efektyvius organizacijos valdymo būdus pokyčių kontekste. 
Skaityti daugiau...
 

VI-oji kasmetinė Vilniaus traumų psichologijos konferencija "Gyvenimas po lūžio: kultūrinių traumų įveika"

2015 m. balandžio 10 d.  |  Vilnius

Šiais metais konferencijoje traumų psichologo žvilgsnis krypo į procesus, vykstančius  praėjus 25 metams po Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo: kaip jaučiasi įvairių kartų žmonės, kaip tai susiję su jų istorija ir dabartimi, kaip socialinius pokyčius išgyveno tautinių mažumų ar specifines traumas patyrę žmonės. 
Ką patiria Sausio 13-osios gynėjai ir jų artimieji, Černobylio likvidatoriai, nusižudžiusiųjų artimieji ar bandę nusižudyti? Diskutuota apie teorines įžvalgas ir praktines rekomendacijas įvairiems specialistams, bandyta susivokti, kur esame ir kaip konstruktyviai galime kurti sveikesnę visuomenę.
Skaityti daugiau...
 
KITOS NAUJIENOS
Psichologijos magistrantūros studentai prie LPS kviečiami prisijungti nemokamai!

2015 m. vasaris

 
Su džiaugsmu pranešame, kad nuo šių metų psichologijos magistrantūroje studijuojantys studentai į Lietuvos psichologų sąjungą gali įstoti nemokamai (100 proc. nuolaida taikoma visam studijavimo laikotarpiui).
Daugiau apie narystę LPS...
LPS narių suvažiavimas

2015 m. gegužės 9 d.
 

Psichologų kongreso metu, Lietuvos edukologijos universitete, įvyko LPS narių kasmetinis suvažiavimas. Jo metu LPS nariai balsavimo būdu pritarė LPS veiklos ir finansinei ataskaitoms. LPS komitetai pristatė savo metines ataskaitas: kas buvo nuveikta, kokie pokyčiai įvyko ir kokie tolimesni tikslai.
LPS ataskaitos

Lietuvos psichologų sąjunga: Mums rūpi vaikai!

2015 m. birželio 1 d.
 

Birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Lietuvos psichologų sąjunga kviečia atminti, kad pagarba psichologinėms vaiko reikmėms ir teisėms – visuomenės sąmoningumo rodiklis. LPS Vaiko psichologinės gerovės komitetas paruošė ir išplatino pranešimą spaudai šia tema.

Skaityti daugiau...

Lietuvos psichologų sąjunga: "Germanwings" lėktuvo katastrofos negalima paaiškinti viena priežastimi

2015 m. kovo 28 d.
 

Lietuvos psichologų sąjunga išplatino Psichikos sveikatos politikos komiteto parengtą pranešimą žiniasklaidai, kuriame siekiama atkreipti dėmesį į galimybes visiems su padidinta rizika sveikatai ir gyvybei susiduriantiems pareigūnams gauti profesionalią ir veiksmingą psichologinę pagalbą bei pabrėžiama, jog psichikos sutrikimai patys savaime neprognozuoja agresyvaus ar destruktyvaus elgesio, o psichikos ligų stigmatizavimas labai apsunkina didelę atsakomybę už kitų gyvybę ir saugumą nešančių pareigūnų psichologinės savijautos įvertinimo ir reikalingos pagalbos suteikimo galimybes.

Skaityti daugiau...
 
EuroPsy sertifikatai yra  įteikti jau 48 psichologams Lietuvoje. Sveikiname naujai prisijungusius sertifikuotus Europos psichologus: Edita Žilienė, Vega Dikčienė, Raimonda Petrolienė, Ingrida Di Manto, Vilma Bakšienė, Dženeta Neverauskienė, Janina Janulionienė, Viktorija Grigaliūnienė, Julius Burkauskas, Inga Staniūnė, Ilona Čėsnienė, Neringa Grigutytė, Giedrė Petrauskienė, Laura Rimkutė, Aušra Kurienė, Algina Šamonskienė, Violeta Regina Šepetienė, Sandra Kybransaitė, Timas Petraitis, Vida Usnienė, Aušra Griškonytė, Renata Garckija, Lina Gervinskaitė-Paulaitienė.
 
Džiaugiamės, jog prie Lietuvos psichologų sąjungos prisijungia vis daugiau šios srities specialistųSveikiname naujus LPS narius: Kristina Stankutė Gaulienė, Sigita Dirgėlienė, Dalia Šlekienė, Justina Petronytė, Rima Dambrauskienė, Julija Vlasova, Lauryna Rakickienė, Rasa Aukštinaitytė, Austė Idaitė, Kira Solovjovienė, Jolanta Ţilinskienė, Nomeda Barzdukienė, Janina Janulionienė, Jurgita Vasiliauskienė, Rimantas Vosylis, Rūta Gustainienė, Deimantė Milaitė, Olga Kirejeva, Simona Maciukevičiūtė, Evelina Daukševič, Danutė Savickaitė, Ernesta Rosete Pidal, Rasa Ţėkaitė, Laura Adomaitytė, Tomas Šlapikas, Agnė Ţavikaitė, Ignė Taraškevičiūtė, Žaneta Norkuvienė, Julija Tumaitė, Jolanta Budziniauskienė, Monika Kuzminskaitė, Ieva Vasionytė , Viktorija Rinkevičienė, Ksenija Cunichina, Vilma Paliauskienė, Skirmantė Šimonienė, Tydrė Arlauskaitė, Jovita Tibūdaitė, Mindaugas Kraulaidis, Ernesta Vaivadaitė, Aistė Jonušaitė, Sonata Mickutė, Miglė Burauskaitė, Vilius Česnauskas, Greta Ufertaitė, Ieva Guzevičiūtė, Raimonda Kasperavičienė, Adomas Milašiūnas, Greta Botnevienė, Ona Smilgevičiūtė, Mykolas Baltrūnas, Olga Gerviatovič, Lina Motūzienė, Daiva Tumasonytė, Palmira Diržienė, Giedrė Strakevičiūtė, Karolina Puzinaitė, Asta Jakoniene, Egidijus Meiženis, Aistė Venskūnė.
 
 
 
Lietuvos psichologų sąjunga - A.Goštauto g. 8-215 - Vilnius, LT-01108 - Lithuania

 

 

 

 

LPS renginiai
 
  

Apie LPS

Apie LPS
Prezidentė
Valdyba
Komitetai ir komisijos
Apdovanojimai
Biuras
Leidiniai
LPS savanorystės programa
Skirkite 2% GPM
   Narystė

Apie narystę
Psichologams
Mokestis
Narystės anketa
   LPS nariai

LPS narių sąrašas
   Renginiai

Renginių grafikas
   EuroPsy

   Vaikams

   Klientams

   Profesinė etika

Psichologų profesinės etikos kodeksas
Kaip pateikti nusiskundimą
EFPA etikos metakodeksas
Bendravimas su žiniasklaida
Mokslinių tyrimų etikos komisijos universitetuose
   Kontaktai

   LPK

LPK 2018
LPK 2018 dalyvių registracija
LPK 2018 programa
Informacija pranešėjams
LPK 2018 organizatoriai
LPK 2018 vieta ir kontaktai
LPK naudinga informacija
Informacija rėmėjams
Ankstesni LPK