Prisijungti

 
   

Pagrindinis      Apie LPS      Narystė      LPS nariai      Renginiai      EuroPsy      Vaikams      Klientams      Profesinė etika      Kontaktai      LPK     

LPK 2017  /   LPK 2017 dalyvių registracija  /   LPK 2017 programa  /   Informacija pranešėjams  /   LPK 2017 organizatoriai  /   LPK 2017 vieta ir kontaktai  /   LPK naudinga informacija   /   Informacija rėmėjams  /   Ankstesni LPK  /             

                

                   


 
.

 

 

LPK 2017


Psichologija tradicijų ir inovacijų sandūroje

Lietuvos psichologų kongresas

2017 m. gegužės 11 – 13 d. / VilniusMykolo Romerio universitetas ir Lietuvos psichologų sąjunga (LPS) kviečia įvairių psichologijos sričių mokslininkus ir psichologus praktikus į didžiausią kasmetinį psichologų renginį – Lietuvos psichologų kongresą, kuris 2017 m. gegužės 11-13 d. vyks Vilniuje. Pirmą kartą Lietuvos psichologų kongresas rengiamas Mykolo Romerio universitete!

 

Tradicinis Lietuvos psichologų kongreso siekinys – pakviesti skirtingų kartų ir patirties Lietuvos psichologus dalintis savo tyrimų rezultatais, patirtimi ir įžvalgomis, taip stiprinant mokslininkų ir praktikų bendradarbiavimą bei įnašą sprendžiant visuomenei aktualias problemas. Kongrese bus pristatomi skirtingų psichologijos sričių pranešimai apie mokslinius tyrimus ir projektus, kurių rezultatai buvo arba gali būti pritaikyti praktikoje.

Inovatyvus 2017 metų Kongreso tikslas – paskatinti interdisciplininį bendradarbiavimą, kuriam vykstant skirtingų mokslo krypčių disciplinų atstovai ir profesionalai pasiekia bendrą tikslą arba sukuria produktą. Diskutuoti interdisciplininio bendradarbiavimo aktualijas pakviesti edukologijos, neurobiologijos, genetikos, architektūros ir kriminologijos profesionalai.

Renginio metu taip pat bus pristatomi ir pranešimai, kai psichologijos srities problemai nagrinėti buvo pasitelktos metodologijos ir instrumentai iš kito profesinių žinių lauko, arba priešingai, psichologijos žinios ar metodai buvo panaudoti kitos srities problemai spręsti. 

Kongrese bus galima išgirsti žymių Lietuvos psichologų bei kviestinių pranešėjų iš užsienio mokslinius pranešimus, vyks diskusijos ir praktiniai seminarai. Renginio metu vyks LPS narių suvažiavimas.

Džiaugiamės galėdami organizuoti renginį, kuris padės sutelkti visų sričių psichologus, įgalins pasidalinti tiek naujausių mokslinių tyrimų atradimais, tiek praktinės veiklos rezultatais, sudarys sąlygas užmegzti ir plėtoti bendradarbiavimo ryšius bei keistis patirtimi integruojant mokslo žinias į praktiką.


Kongreso mokslo komiteto pirmininkė  

Prof. dr. Rita Bandzevičienė, Mykolo Romerio universitetas  

 Kongreso organizacinio komiteto pirmininkas

 Doc. dr. Antanas Valantinas, Mykolo Romerio universitetas  LPK 2017 remia:


Lietuvos psichodramos draugija


 

 

 

 

LPS renginiai
 
 
 

Pagrindinis

Naujienos
Naujienlaiškiai
   Apie LPS

Apie
Prezidentė
Valdyba
Komitetai ir komisijos
Apdovanojimai
Biuras
Leidiniai
LPS savanorystės programa
Skirkite 2% GPM
   Narystė

Apie narystę
Psichologams
Mokestis
Narystės anketa
   LPS nariai

LPS narių sąrašas
   Renginiai

Renginių grafikas
   EuroPsy

   Vaikams

   Klientams

   Profesinė etika

Psichologų profesinės etikos kodeksas
Kaip pateikti nusiskundimą
EFPA etikos metakodeksas
Bendravimas su žiniasklaida
Mokslinių tyrimų etikos komisijos universitetuose
   Kontaktai

   LPK

LPK 2017
LPK 2017 dalyvių registracija
LPK 2017 programa
Informacija pranešėjams
LPK 2017 organizatoriai
LPK 2017 vieta ir kontaktai
LPK naudinga informacija
Informacija rėmėjams
Ankstesni LPK