Prisijungti

 
   

Apie LPS      Narystė      LPS nariai      Renginiai      EuroPsy      Vaikams      Klientams      Reglamentavimas      Žurnalistams      Tėvams ir specialistams      COVID-19       Profesinė etika      Kontaktai      EN

Kontaktai  /   Pranešimai spaudai  /   LPS pozicijos aktualiomis temomis  /  

           

                

                   


 
.

 

 

2013-04-11


Didžiausias Lietuvos psichologų renginys šiais metais vyks Vilniaus universitete

 

Balandžio 25 - 27 dienomis Vilniaus universitete vyks Lietuvos psichologų kongresas “Psichologija sveikatai ir gerovei”. Lietuvos psichologų kongresas – didžiausias mūsų šalies psichologų bendruomenės renginys, organizuojamas jau trečią kartą. Pirmą kartą kongresas vyko Vytauto Didžiojo universitete 2011 metais, antrąkart - Klaipėdos universitete 2012 metais. Kasmet renginys sukviečia daugiau nei 300 dalyvių.

Šiais metais Lietuvos psichologų kongresas vyks drauge su 10-ąja Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencija, suburiančia visų universitetų psichologijos studentus ir jaunuosius tyrėjus dalintis savo atliktais tyrimais, idėjomis, projektais.

Psichologų renginį organizuoja Vilniaus universiteto Filosofijos fakultetas drauge su Lietuvos psichologų sąjunga ir Lietuvos psichologijos studentų asociacija.


Kongreso programoje numatyta per 50 žodinių pranešimų ir beveik 30 stendinių pranešimų, dar daugiau nei 30 pranešimų bus pristatyta Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencijoje. Renginio metu bus galimybė susipažinti su įvairiausių psichologijos sričių – sveikatos, klinikinės, organizacijų, mokyklų, raidos, teisės – projektais ir tyrimų rezultatais. Ypatingas dėmesys šįmet skiriamas žmogaus sveikatai ir gerovei, taigi Lietuvos psichologai dalinsis, kaip ir kuo gali prisidėti prie sveikatos stiprinimo, gerovės skatinimo ir kitų daugeliui visuomenės narių aktualių klausimų sprendimo. Lietuvos psichologai diskutuos ir jiems svarbiais profesiniais klausimais, kongreso metu vyks Lietuvos psichologų suvažiavimas.

 

Kongreso kviestiniai pranešėjai - svečiai iš Suomijos bei Gruzijos ir Vilniaus universiteto nusipelnę mokslininkai. T.Tikkanen - Suomijos psichologų asociacijos prezidentas - dalinsis gerąja Suomijos psichologų bendruomenės patirtimi: skirtingai nuo Lietuvos, Suomijoje, kaip ir daugelyje kitų šalių, psichologų profesinė veikla yra reglamentuojama įstatymais, o psichologų ekspertinė nuomonė yra labai svarbi sprendžiant įvairius socialinės politikos, sveikatos priežiūros, ugdymo ir kitus klausimus. D.Nadirašvili - Gruzijos Šv.Andrejaus universiteto profesorius ir dekanas - apžvelgs naujas ir jau klasikinėmis tapusias gruzinų psichologų studijas apie žmogiškąsias nuostatas. Vilniaus universiteto Bendrosios psichologijos katedros docentė G.Gintilienė pristatys intelekto tyrimų naujoves, o Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedros profesorė G.Gudaitė dalinsis daugybės metų patirtimi tyrinėjant psichoterapinius santykius ir psichoterapijos veiksmingumą.

 

Psichologai nežada užsidaryti savame rate ir dalintis žiniomis bei patirtimi tiktai vieni su kitais. Visus norinčius ir galinčius kviečiame dalyvauti kongrese, o svarbiausia - atvirose psichologijos paskaitose, kurios vyks prieš kongresą balandžio 22-24 dienomis Vilniaus universitete.


DaugiauinformacijosapieLietuvospsichologųkongresą, Jaunųjų mokslininkų psichologų konferenciją ir atviras psichologijos paskaitas visuomeneiinternete:www.lpk2013.lt

 

 

 

 

LPS renginiai
 
 


 
 

Apie LPS

Apie LPS
Prezidentė
Valdyba
Komitetai, grupės ir komisijos
Apdovanojimai
Biuras
Leidiniai
LPS savanorystės programa
Skirkite 1,2% GPM
Prisidėkite prie LPS veiklos!
LPS metinės ataskaitos
Privatumo politika
   Narystė

Apie narystę
Psichologams
Mokestis
Narystės anketa
   LPS nariai

LPS narių sąrašas
LPS Garbės nariai
LPS Partneriai
   Renginiai

Renginių grafikas
   EuroPsy

   Vaikams

Ko tikėtis iš psichologo?
Kokias atvejais gali padėti psichologas?
Kuo skiriasi psichologas, vaikų ir paauglių psichiatras, psichoterapeutas?
Kur rasti psichologą?
   Klientams

Kada kreiptis į psichologą?
Kuo skiriasi psichologas, psichiatras, psichoterapeutas ir kiti „psi“?
Ko tikėtis iš psichologo?
Kur rasti psichologą?
Kaip paruošti vaiką vizitui pas psichologą?
Esu bedarbis, gyvenu Vilniuje. Kur galėčiau gauti nemokamas ar už nedidelę kainą psichoterapines paslaugas?
Filmų ir Knygų psichikos sveikatos temomis sąrašai
   Reglamentavimas

   Žurnalistams

   Tėvams ir specialistams

   COVID-19

COVID-19
   Profesinė etika

Psichologų profesinės etikos kodeksas
Kaip pateikti nusiskundimą
EFPA etikos metakodeksas
Bendravimas su žiniasklaida
Mokslinių tyrimų etikos komisijos universitetuose
   Kontaktai