Prisijungti

 
   

Apie LPS      Narystė      LPS nariai      Renginiai      EuroPsy      Vaikams      Reglamentavimas      Žurnalistams      Tėvams ir specialistams      COVID-19       Profesinė etika      Kontaktai      EN

Naujienos  /   LPS Naujienlaiškiai  /   Kitų organizacijų naujienlaiškiai  /  

           

                

                   


 
.

 

 

Mokslinė praktinė konferencija „Moters psichikos sveikata“
Mieli kolegos, Lietuvos psichologų sąjunga kartu su Lietuvos psichiatrų asociacija bei LSMU Kauno ligonine kviečia į mokslinę praktinę konferenciją „Moters psichikos sveikata“. Renginys skirtas tarptautinei moterų sveikatos gerinimo dienai (balandžio 28 d.).


Renginyje nagrinėsime itin aktualias temas. Apie alkoholio vartojimo įtaką moters psichikos sveikatai, seksualinį smurtą prieš moteris ir pagalbos teikimo ypatumus. Apie teisinę ir praktinę situaciją Lietuvoje dėl smurto prieš moteris su negalia. Apie persileidimą bei nevaisingumą, pogimdyminius psichikos sutrikimus, psichotropinius medikamentus nėštumo ir laktacijos metu. Apie psichikos sutrikimus klimakteriniame laikotarpyje ir menopauzės metu, apie moters senėjimo psichosocialinius padarinius. Taip pat apie holistinį požiūrį į moterį bei moters kelionę į savo vidinį pasaulį dailės terapijoje.


Konferencijoje pranešimus skaitys lektorės doc. dr. Rūta Sargautytė, prof. dr. Vesta Steiblienė, gyd. psichiatrė psichoterapeutė Ramunė Mazaliauskienė, dr. Aida Kunigėlienė, psichologė Kristina Ušackienė, projektų vadovė Greta Klidziūtė, prof. dr. Kristina Jarienė, psichologė psichoterapeutė Aina Adomaitytė, dailės terapeutė Aušra Sebeikaitė ir geštalto psichoterapeutė Daiva Žukauskienė.


Dalyviai turės galimybę užduoti klausimus visoms lektorėms. Taip pat visi prisijungę dalyviai vėliau turės galimybę peržvelgti konferencijos vaizdo įrašą.

 


 

Konferencija skirta gydytojams psichiatrams, vaikų ir paauglių psichiatrams, teismo psichiatrams ekspertams, medicinos psichologams, psichologams, teismo psichologams ekspertams, psichoterapeutams, visų specialybių gydytojams, psichikos sveikatos slaugytojams, bendrosios praktikos slaugytojams, visuomenės sveikatos specialistams, ergoterapeutams, kineziterapeutams, socialiniams darbuotojams, socialiniams pedagogams, dailės terapeutams, meno terapeutams.
REGISTRACIJA

Registracija į konferenciją vyksta nuotoliniu būdu iki gegužės 17 d. 12:00 val. Nuoroda į registraciją: https://www.psichiatrija.lt/2023/04/registracija-230518/


DALYVAVIMO MOKESTIS

  • 30 Eur – Lietuvos psichologų sąjungos bei Lietuvos psichiatrų asociacijos nariams bei studentams.
  • 50 Eur – visiems kitiems (nesantiems LPA ar LPS narystėje).

     

Prašome pervesti reikiamą sumą į Lietuvos psichiatrų asociacijos banko sąskaitą LT077300010000548077 iki gegužės 17 d. 12:00 val.


Dalyviams bus išduoti 8 akademinių valandų elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. Renginys yra užregistruotas METAS sistemoje, suderintas su Higienos centru.


Iki pasimatymo nuotolinėje konferencijoje!

 


 

 

 

 

LPS renginiai
 
 


 
 

Apie LPS

Apie LPS
Prezidentė
Valdyba
Komitetai, grupės ir komisijos
Apdovanojimai
Biuras
Leidiniai
LPS savanorystės programa
Skirkite 1,2% GPM
Prisidėkite prie LPS veiklos!
LPS metinės ataskaitos
Privatumo politika
Intervizijų grupės
   Narystė

Apie narystę
Psichologams
Mokestis
Narystės anketa
   LPS nariai

LPS narių sąrašas
LPS Garbės nariai
LPS Partneriai
   Renginiai

Renginių grafikas
Lietuvos psichologų sąjungos visuotinis narių suvažiavimas
   EuroPsy

   Vaikams

Ko tikėtis iš psichologo?
Kokias atvejais gali padėti psichologas?
Kuo skiriasi psichologas, vaikų ir paauglių psichiatras, psichoterapeutas?
Kur rasti psichologą?
   Reglamentavimas

   Žurnalistams

   Tėvams ir specialistams

   COVID-19

COVID-19
   Profesinė etika

Psichologų profesinės etikos kodeksas
Kaip pateikti nusiskundimą
EFPA etikos metakodeksas
Bendravimas su žiniasklaida
Mokslinių tyrimų etikos komisijos universitetuose
   Kontaktai