Prisijungti

 
   

Apie LPS      Narystė      LPS nariai      Renginiai      EuroPsy      Reglamentavimas      Tėvams ir specialistams      COVID-19       Kontaktai      Lietuvos psichologų kongresas 2024      Profesinė etika      EN

Naujienos  /   LPS Naujienlaiškiai  /   Kitų organizacijų naujienlaiškiai  /  

           

                

                   


 
.

 

 

Akimirkos iš „LGBTQ+ ir psichikos sveikata: ką svarbu žinoti specialistams?“


Konferencija „LGBTQ+ ir psichikos sveikata: ką svarbu žinoti specialistams?“ įvyko! Tai buvo pirmasis tokio pobūdžio renginys apie LGBTQIA+ asmenų psichikos sveikatą, kuriame pranešimus skaitė ir savo patirtimis dalinosi mokslininkai, praktikai ir LGBTQ asmenys. Iš viso pranešimus skaitė, diskusijose dalyvavo ir užsiėmimus vedė net 21 žmogus. Nepaisant mūsų nuogąstavimų konferencija pritraukė įvairių specialybių, seksualinių orientacijų ir lyties tapatybių žmonių. VU teatro salė, talpinanti 250 klausytojų, buvo pilna.

Šie skaičiai džiugina ir rodo, kad konferencijos tema yra aktuali. Vis dėlto, svarbiausia yra ne skaičiai, o ta atmosfera, kurią sukūrėme visi kartu. Buvo gera sutikti seniai matytus žmones, kolegas iš praktikos vietų, ankstesnių darboviečių, studijų laikų. Buvo gera matyti, kaip šiltai, jausmingai ir palaikančiai auditorija reaguoja į pranešėjų kalbas. Po visko liko jausmas, kad šito susitikimo mums visiems ir visoms jau labai seniai reikėjo. Tai suteikia įkvėpimo imtis tolesnių darbų (o galbūt ir konferencijų).

Po konferencijos mus pasiekė vienos iš konferencijos dalyvių, psichologės Aušros Stumbrytės atsiliepimas, kuriuo ji mums mielai leido pasidalinti su visais: „Tai buvo galingiausias įvykis, kuriame teko dalyvauti pastaruoju metu (nors šiais metais keliavau po Islandiją ir buvau Moderat koncerte ;)). Viena yra eiti į profesinį renginį ir įgyti žinių, visai kas kita yra pajusti, kaip prasiplečia širdis.“ Po tokių žodžių mums irgi prasiplėtė širdis😊.

Visiems konferencijos dalyviams siunčiame grįžtamojo ryšio anketą, gilinsimės į atsakymus ir galvosime, ką galime padaryti geriau/kitaip ateityje. LPS LGBTQIA+ psichologijos grupė dėkoja visiems pranešėjams, diskutantams, užsiėmimų vedėjams, savanoriams ir konferencijos dalyviams!

LPS LGBTQIA+ psichologijos grupė

Dalinamės akimirkomis iš konferencijos:
 

 

 

 

 

LPS renginiai
 
 


 
 

Apie LPS

Apie LPS
Prezidentė
Valdyba
Komitetai, grupės ir komisijos
Apdovanojimai
Biuras
Leidiniai
LPS savanorystės programa
Skirkite 1,2% GPM
Prisidėkite prie LPS veiklos!
LPS metinės ataskaitos
Privatumo politika
Intervizijų grupės
   Narystė

Apie narystę
Psichologams
Mokestis
Narystės anketa
   LPS nariai

LPS narių sąrašas
LPS Garbės nariai
LPS Partneriai
   Renginiai

Renginių grafikas
   EuroPsy

   Reglamentavimas

   Tėvams ir specialistams

   COVID-19

COVID-19
   Kontaktai

   Lietuvos psichologų kongresas 2024

LPK2024
LPK2024 EN
Pranešimų santraukų teikimas
LPK2024 organizatoriai
LPK2024 vieta ir kontaktai
LPK2024 dalyvių registracija
LPK2024 prieškongresiniai pranešimai
Naudinga informacija
Programa
   Profesinė etika

Psichologų profesinės etikos kodeksas
Kaip pateikti nusiskundimą
EFPA etikos metakodeksas
Bendravimas su žiniasklaida
Mokslinių tyrimų etikos komisijos universitetuose