Prisijungti

 
   

Apie LPS      Narystė      LPS nariai      Renginiai      EuroPsy      Vaikams      Klientams      Reglamentavimas      Žurnalistams      Tėvams ir specialistams      COVID-19       Profesinė etika      Kontaktai      EN

Naujienos  /   LPS Naujienlaiškiai  /   Kitų organizacijų naujienlaiškiai  /  

           

                

                   


 
.

 

 

LPS ir UAB Emocinis balansas (AOC) pasirašė bendradarbiavimo sutartį


Lietuvos psichologų sąjungos prezidentė Valija Šap ir   UAB Emocinis balansas (AOC), atstovaujama Justo Maziliausko, 2020 m. birželio mėn. 16 d. pasirašė bendradarbiavimo sutartį (Nr. 1).  Ši sutartis sudarys galimybes mūsų šalies gyventojams gauti profesionalias ir saugias  nuotolines psichologų konsultacijas, o LPS nariams  leis naudotis kokybiška ir prižiūrima klientų registracijai ir konsultavimui skirta platforma.

UAB Emocinis balansas (AOC) įsipareigoja nepertraukiamai sutarties galiojimo laikotarpiu kokybiškai, kvalifikuotai ir profesionaliai teikti LPS nariams ir jų klientams  paslaugas. Ši sutartis suteikia galimybę LPS nariams ir jų  klientams naudotis veikiančiu portalu AOC ir registracijų valdymo sistema, pasiekiama adresu https://www.actoncrisis.com/ . AOC įsipareigoja užtikrinti portalo ir registracijų valdymo sistemos kokybišką veikimą, priežiūrą ir tolimesnį vystymą.

Lietuvos psichologų sąjunga įsipareigoja nepertraukiamai sutarties galiojimo laikotarpiu informuoti savo narius apie  https://www.actoncrisis.com/ teikiamas paslaugas ir nukreipti savo narius paslaugų gavimui minimame portale.

Šį pavasarį, prasidėjus pandemijai dėl COVID – 19, lietuviai sukūrė telefoninę programą „Act On Crisis“ (AOC), skirtą emociniam balansui palaikyti. AOC tarptautiniame hakatone „The Global Hack“ iškovojo antrąją vietą tarp 15 tūkst. dalyvių. Programa siūlo kvėpavimo technikos pratimus, anonimiškus pokalbius virtualiuose pokalbių kambariuose su bendruomenės nariais ir individualias konsultacijas su psichologais.

Norintieji gauti nemokamą emocinę paramą iš bendruomenės ar specialistų ir išmėginti programėlę, ją jau gali atsisiųsti iš App Store ir Google Play.

Projekto partneriais taip pat tapo Jaunimo linija, Krizių įveikimo centras, Psichikos sveikatos perspektyvos. Iniciatyvą palaiko ir aktyviai konsultuoja filantropas Vladas Lašas, ŽTSI direktorius ir Jungtinių Tautų specialusis pranešėjas teisei į fizinę ir psichinę sveikatą prof. Dainius Pūras ir kiti.

Manoma, kad „Act On Crisis“ programėlė išliks aktuali ir pandemijai praėjus.

LPS prezidentės 2020 m. birželio 18 d.  įsakymu Nr.2020/06 bendradarbiavimo sutarties su AOC įgyvendinimui paskirtas LPS narys Nerijus Ogintas, kuris LPS nariams teiks išsamią informaciją, kaip tapti https://www.actoncrisis.com/  naudotojais. Sekite naujienas. 

 

 

 

LPS renginiai
 
 


 
 

Apie LPS

Apie LPS
Prezidentė
Valdyba
Komitetai, grupės ir komisijos
Apdovanojimai
Biuras
Leidiniai
LPS savanorystės programa
Skirkite 1,2% GPM
Prisidėkite prie LPS veiklos!
LPS metinės ataskaitos
Privatumo politika
   Narystė

Apie narystę
Psichologams
Mokestis
Narystės anketa
   LPS nariai

LPS narių sąrašas
LPS Garbės nariai
LPS Partneriai
   Renginiai

Renginių grafikas
   EuroPsy

   Vaikams

Ko tikėtis iš psichologo?
Kokias atvejais gali padėti psichologas?
Kuo skiriasi psichologas, vaikų ir paauglių psichiatras, psichoterapeutas?
Kur rasti psichologą?
   Klientams

Kada kreiptis į psichologą?
Kuo skiriasi psichologas, psichiatras, psichoterapeutas ir kiti „psi“?
Ko tikėtis iš psichologo?
Kur rasti psichologą?
Kaip paruošti vaiką vizitui pas psichologą?
Esu bedarbis, gyvenu Vilniuje. Kur galėčiau gauti nemokamas ar už nedidelę kainą psichoterapines paslaugas?
Filmų ir Knygų psichikos sveikatos temomis sąrašai
   Reglamentavimas

   Žurnalistams

   Tėvams ir specialistams

   COVID-19

COVID-19
   Profesinė etika

Psichologų profesinės etikos kodeksas
Kaip pateikti nusiskundimą
EFPA etikos metakodeksas
Bendravimas su žiniasklaida
Mokslinių tyrimų etikos komisijos universitetuose
   Kontaktai